Доріжки з бруківки у Львові

Укладка бруківки Львів

Замовити послугу укладання бруківки чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Наша компанія пропонує вам професійні послуги з укладання бруківки. Нерідко сьогодні цей будівельний матеріал називають кам'яним килимом.

Виконуємо укладку (мощення) тротуарної плитки та бруківки як з матеріалу замовника також осущіствляем поставку всіх необхідних матеріалів. Ціни на укладку залежать від товщини, конфігурації бруківки і обсягів робіт.

Гарантуємо оперативність, якість і помірну вартість робіт укладання тротуарної плитки та бруківки.

Доріжки Львів

Укладання тротуарної плитки та бруківки

Варіанти укладання, широка колірна гамма і різноманітність форм можуть здивувати будь-яку людину. Наші фахівці відмінно володіють технологією укладання тротуарної плитки. Наша компанія також надає і таку послугу як монтаж бруківки, яка має благородний вид, дозволяє створювати різноманітні орнаменти і виглядає дуже естетично.

Хоча укладання тротуарної плитки відрізняється простотою, це досить трудомісткий процес, який вимагає якісних робіт на кожному етапі. Здійснюючи роботи, фахівці нашої компанії прагнуть до того, щоб ваші доріжки були не тільки красивими, але і функціональними.

Укладання тротуарної плитки - це створення практичного покриття, яке прослужить досить тривалий термін. Оптимальна ширина укладання тротуарної плитки для комфортного пересування по доріжці становить від 60 см до 120 см.

Але сьогодні укладання тротуарної плитки затребувана послуга не тільки власниками заміських будинків. Пішохідна зона, паркування, різні літні майданчики - це тільки частина місць, де може використовуватися тротуарна плитка.

Укладання тротуарною плиткою дозволяє створити покриття, що володіє рядом переваг перед іншими видами покриттів. На тій площі, де проводилася укладання тротуарною плиткою, не утворюються калюжі, оскільки вода вільно проходить між плитками. У той же час, якщо виникає необхідність провести земляні роботи на площі, де покладена тротуарна плитка, то її легко демонтувати, а потім знову укласти на місце. Тротуарна плитка при нагріванні в жарку погоду не плавиться і не виділяє шкідливих для людини з'єднань. Широка колірна гамма і великий вибір форм дозволяє створювати неповторні малюнки.

Укладання бруківки людина використовує дуже давно і вважається що це покриття дуже надійне і довговічне. І це абсолютно точно. Фахівці нашої компанії виконують укладання бруківки як натуральної, так і штучної. Укладання бруківки з натуральних порід більш складна, так як є проблема в фактурну і колірному підборі, але наші фахівці легко справляються з цими труднощами, створюючи справжні шедеври.

Укладання бруківки штучної - це більш простий варіант. Але незалежно від цього штучна бруківка має характеристики міцності, які перевищують аналогічні показники натуральної бруківки. Основна перевага бруківки полягає в тому, що вона краще поєднується з природним ландшафтом. І натуральна і штучна бруківка здатна довгий час прикрашати своїм виглядом доріжки на вашій ділянці.

Використовують укладку бруківки та для створення покриття перед адміністративними будівлями, торговими центрами, виставковими залами і офісними будівлями. Бруківка прекрасно поєднується із зовнішністю будівель, фасад яких оброблений сучасними будівельними матеріалами. І бруківка, і тротуарна плитка на сьогоднішній день є найбільш популярними декоративними матеріалами для створення упорядкованих територій або для мощення доріжок.

Плюси бруківки

Клієнти частіше вибирають цей будматеріал за такими пріоритетами:

 • Не створюється "болото" біля житлового простору, оскільки відвід води працює на 5+;
 • Якщо пошкодиться окремий шматок, ви можете повторно укласти його без помітних слідів;
 • Екологічна чистота. Шкідливі випари відсутні навіть при взаємодії з хімічними речовинами. При цьому сонячний нагрів так само не призводить до токсичних виділень, так як склад до цього не відповідає;
 • Прийнятна ціна. Дізнатися вартість укладання бруківки за 1 м2 можна у наших менеджерів. Ви переконаєтеся, що це недорого!
 • Зонування простору. За допомогою такого тротуару з бруківки ви можете з легкістю розділити вашу місцевість на спеціалізовані зони. Кожен перфекціоніст звертається до цієї ідеї, щоб планування ділянки представляло цілісну картину.

Які переваги має компанія перед іншими

 • Великий досвід робіт на ринку послуг;
 • Укладання бруківки "під ключ";
 • проектування нового або оцінка старого тротуару для проведення реставраційних робіт;
 • Гарантія на роботи до 3-х років;
 • Шкидкі терміни виконання;
 • Доступні розцінки на послуги.

Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори