Комплексне обслуговування газонів

Професійне обслуговування газонів Львів

Замовити послугу обслуговування газону чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Професійний догляд: аерація, підгодівля, мульчування, стрижка, лікування та інші послуги.

Якісне декоративне оформлення ділянки вимагає специфічного і професійного підходу. Якщо з оформленням типу фонтани, кущі все більш-менш ясно, то ось основний фон - газон потребує особливого якісного догляду.

Для газону були виведені спеціальні насіння з різних трав, в даний час існують різні газони, це і спортивні газони, і портьєрні, і квітучі і т.д., для кожного випадку підбирається оптимальний варіант, але в будь-якому випадку газон потребує хорошого догляду.

Обслуговування газону Львів

Добриво для газону Львів

Для того щоб трав'яний покрив газону виглядав доглянутим і повним сил його необхідно удобрювати. Робиться це кілька разів на сезон - ранньою весною і в середині літа. Підгодовувати рослини азотними добривами на початку серпня фахівці не рекомендують, так як в цьому випадку вони можуть не встигнути підготуватися до зимового періоду.

Фосфорне добриво вноситься три рази - навесні, влітку і восени. Калій має надходити до рослин протягом усього періоду, коли активно утворюються пагони, в осінній період калій допоможе краще підготуватися рослинам до зими і перенести морози.

Скошування газону Львів

Стрижка для газону це дуже важливий фактор. Вона дозволяє не тільки створити зовнішній вигляд, але ще це і чудовий метод боротьби з бур'янами. Процедура скошування дозволяє рослинам кущитися, утворювати додаткові пагони що, в кінцевому рахунку, створює щільну дернину.

Необхідно пам’ятати, що сказувати для трави це напруження, для рослини легкої буде всього лише перенесено дану процедуру, якщо зрізатися буде лише третя частина. Перше велике скошування необхідно проводити, коли ґрунт вже сухіший, а трава досягає висоти 7-10 см. Якщо скошування провести пізно, то нижня частина рослини освітлиться, а різка зміна висвітлення може привести до в'ядання і навіть відмирирання нижних частин рослин. Якщо ви все так запізніли зі скошування, тож переросші рослини необхідно скошувати в пасмурній погоді або ж пізно вечером.

У першому раз трава скошується не більше ніж на 1 см. При наступному скошуванні ножі газонокосилки можна використовувати все нижче і нижче. Не вартує залишати газон незкошеним зимовий період, так як це не тільки зіпсує зовнішній вигляд газона, але ще і ускладнить догляд за ним.

Для того, щоб рослини не ослабли від частого скошування, роблять перериви, нехай періодично трава відростає до 7 сантиметрів.

Полив газону Львів

Якщо спостерігається тривала посуха, особливо у весняний та літній період, то газон потребує поливу. Першими ознаками того, що газон пересихає, є підсихання ґрунту на глибині п'яти сантиметрів. При цьому трава стає млявою і сіро-зеленою. Поливати газон потрібно дуже акуратно, щоб не порушити структуру ґрунту. Для цього використовуються розбризкувачі. Вода повинна обов'язково зволожити ґрунт на глибину до п'яти сантиметрів, в іншому випадку коренева система у трав буде розвиватися поверхово.

Скарифікація газону Львів

Скарифікація - це процес вичісування газону. Термін походить від слова "scarifico" - дряпати. Апарат для скарификації є вал з пружинною тяганиною, який обертаючись, діє подібно до граблів, але більш жорстко. Працювати ним краще по весні, коли необхідно позбутися від старої трави, але знову ж таки, коли ґрунт достатньо просохне. Порада: краще працювати без мішка, так як він невеликий і забивається дуже швидко, потім можна все зібрати в мішок косарки.

Аерація газону Львів

Щоб зовнішній вигляд газону був свіжим і квітучим, необхідно проводити процедуру аерації, яка має на увазі насичення ґрунту киснем.

Як правило, аерацію проводять 1 раз в рік в період бурхливого зростання трави, але за певних умов, наприклад, при високому навантаженні на газон, може знадобитися до 3 разів аерації в рік. Багато що залежить від погоди: при тривалому посушливому періоді аерація допоможе поліпшити водообмін в ґрунті або навпаки позбавити газон від надлишків вологи під час сезону дощів. Ділянки, які особливо сильно потребують насиченого повітря відразу видно: часто вони жовтіють, трава на них виглядає млявою, іноді поростає мохом. Щоб перевірити стан газону, потрібно вирізати невеликий шматок дерну і оглянути його. Якщо коріння трави йдуть в ґрунт не глибше, ніж на 5 см, то саме час проводити аерацію.

Найкращим інструментом для домашнього використання є звичайні вила, так як вони мають безсумнівні переваги, як в плані місця, так і користі. Мало просто проткнути землю на певну глибину, необхідно її ще й розплотнити, розірвавши пласт всередині ґрунту, робиться це нахилом ручки вил на себе. Досить пройти з кроком в 10 см, на ту глибину, яку зможете проткнути (7 - 10см).

При всіх спірних ситуаціях з газоном перше правило - братися за вила. У професійному обслуговуванні газону використовуються машини з подібним алгоритмом дій, називається така операція, як "спайкінг", а в тому випадку якщо використовується порожнистий зуб, який виймає на поверхню стовпчик ґрунту - "корінг". Прорізання дернини на значну глибину спеціальними, міцними ножами - "слайсінг". Ще одним різновидом аерації є глибокий розрив пласта, апаратом Air2g2 повітрям або водою, під великим тиском (5000 бар), на глибину до 30 см, швидкість руху повітря при цьому досягає майже 1000 км / год, за принципом яким видобувають сланцеву нафту.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори