Покіс трави Львів

Покіс трави, бур'янів та порослі

Замовити послуги покосу трави чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Покіс трави - одна з спеціалізацій нашої компанії. Ви хочете, щоб ваша галявина біля будинку сяяла красою, була доглянутою і привабливою? Якщо набридли постійні зарості, серед яких почуваєшся, немов знаходишся в непрохідному лісі? Послуги покосу трави - той самий варіант, який допоможе вам у цій ситуації. Адже будь-яка трава вимагає регулярної стрижки. Однак не у кожного власника заміського будинку є час на виконання даної роботи, сили і необхідне обладнання. В такому випадку вам допоможуть професіонали. До їх числа належить компанія "Grace Garden".

Коли робиться покіс трави

  • Сезонний (весняний або осінній) покіс трави;
  • Покіс трави на занедбаній ділянці;
  • Підготовка ділянки до будівництва або благоустрою;
  • Покіс трави на вимогу (при великій площі ділянки);

Обслуговування газону Львів

Особливості покосу трави

Якщо покіс трави виконувати з періодичною регулярністю, то вам вдасться істотно мінімізувати розростання бур'янів. Адже деякі їх види здатні цвісти і скидати свої насіння по кілька разів у сезон. Багато напевно не знають, що нескошена трава до кінця літа стає ще пожежонебезпечною. Саме тому покіс трави на ділянці слід здійснювати не тільки навколо вашого будинку. Варто охоплювати і територію, яка до нього прилягає.

До ще однієї особливості даного виду робіт відноситься той факт, що на маленькій траві кліщам проблематично знайти собі притулок. Адже всі ми знаємо, що з приходом тепла, вони перебираються з лісів ближче до людини і починають лютувати. Про небезпечні наслідки після укусу кліща говорити не варто.

Не варто також забувати і про те, що покіс трави на дачі несе собою і функціональне значення. Починають активізуватися процеси кущіння і коренеутворення. Завдяки покосу трави вдається впливати на стійкість самої трави до навколишнього середовища. Саме тому всі садівники рекомендують періодично виконувати дану роботу.

Дані заходи являють собою не тільки естетичну складову, необхідну для того, щоб зробити ландшафт ще гарніше і охайніше.

Вибір обладнання для покосу трави

Для покосу трави здійснюється, орієнтуючись на наступне:

  • Розміри самої ділянки;
  • Висота трави;
  • Ррельєф;
  • Густота.

Від чого залежить ціна за сотку покосу трави

В першу чергу - це площа вашої ділянки. Також, враховується: висота самої трави, чи потрібно її потім прибирати і вивозити, віддаленість ділянки, рельє самої місцевості. В даному питанні важливо пам'ятати, що вартість покосу трави на недоглянутій ділянці на багато дорожче, ніж регулярне підтримання прибудинкової території в належному стані.

Як зробити замовлення

На всі проведені роботи ми надаємо гарантію того, що в результаті ви отримаєте красиву, якісно скошену, яскраву і привабливу галявину.

Ми працюємо з будь-якою рослинністю (бур'ян, сухостій, очерет, травостій і т.п.) і на території з будь-яким рельєфом і типом місцевості. Щоб замовити покіс трави, вам достатньо зв'язатися по телефону з нашими менеджерами. У будь-якому з обраних варіантів ми гарантуємо вам високоякісне сервісне обслуговування, прийнятні і демократичні ціни, а також виконання покосу трави у Львові та Львівській області, заздалегідь обумовленими термінами.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори