Рулонний газон у Львові

Укладка рулонного газону Львів

Замовити послугу укладки рулонного газону чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Купити рулонний газон з доставкою за помірними цінами ви можете у нас в інтернет-магазині товарів для ландшафтного дизайну.

Створити галявину, настилаючи рулонами готовий дерновий шар з рослинністю, можна дуже швидко. Студія ландшафту "Grace Garden" займається укладанням рулонного газону "під ключ" у Львові та Львівській області вже більше 15 років. Ми допоможемо сформувати чудовий зелений килим з трави на вашій ділянці. Він буде радувати вас і ваших гостей.

Рулонний газон - трав'янисте покриття, укладання якого виконується всього за кілька годин. Це - дерен з травою, кореневими системами, ґрунтом, який поставляється рулонами і розкочується по підготовленій ділянці. Компанія "Grace Garden" використовує в озелененні рулонний газон декількох видів: універсальний, партерний, тіньовитривалий, спортивний.

Рулонний газон Львів

Переваги рулонного газону

Економія часу

При використанні посівного газону для формування зеленої галявини потрібно набагато більше часу порівняно з рулонним газоному. В цей час ділянці потрібен інтенсивний догляд: регулярна підгодівля, прополка, полив. Рулонний газон вже вирощений. Його потрібно тільки укласти і дати йому час прижитися на новому місці.

Універсальність

У кожному рулоні - прямокутна смуга дерну, її можна підрізати, якщо ділянка має складну форму, на ній ростуть дерева, чагарники, розміщені квітники. Для затінених, сухих ділянок, майданчиків для ігор та занять спортом використовуються спеціально підібрані травосуміші - більш стійкі, адаптовані до складних умов.

Простий догляд

При вирощуванні формується щільний дерен, траву сіють густо, щільно. На готовому, укладеному покритті за рахунок цього зростає менше бур'янів, прополка потрібна рідше, в перший час вона не потрібна. Газонне покриття не вимагає спеціального догляду, досить поливу і стрижки.

Якість

Компанія "Grace Garden" використовує рулонний газон, вирощений в умовах середньої кліматичної смуги, що спрощує пересадку. Дерн вирощують в родючому ґрунті, з регулярним внесенням добрив, захистом від хвороб, шкідників. Він поставляється з прошарком мішковини, яка закриває кореневі системи трав, захищає їх від пересушування, пошкодження.

Роботи з укладання рулонного газону

Підготовка ґрунту

Його перекопують, очищають від каменів, бур'янів, сміття, розрівнюють і розпушують.

Укладання дерну

Рулони розгортають по ділянці, захисний шар мішковини не видаляють. При укладанні края смуг щільно стикують, дерен притискають до ґрунту легким катком, додатково вирівнюючи ділянку. Після укладання виконують рясний полив.

Догляд.

У перший місяць траву стрижуть на висоту не менше 3 і не більше 15 см (в середньому - 5-7 см). Перші дні після укладання по траві не можна ходити.

Компанія "Grace Garden" поставляє рулонний газон, виконує його укладання та догляд за ним. Ми використовуємо дерен, вирощений на ґрунті, який ідентичний ґрунтe на ділянці клієнта. Рулонний газон за рахунок цього швидше приживається, легше переносить пересадку.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори