Вирівнювання ділянки Львів - ціна

Планування та вирівнювання ділянки

Замовити послуги вирівнювання ділянки чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Нова ділянка майже завжди містить нерівності у вигляді ям, канав, ухилів, гір ґрунту. Деякі власники ділянок витрачають роки і масу сил, щоб вирівняти поверхню самостійно. Ми ж пропонуємо вирівнювання ділянки спеціальною технікою, проведемо роботи в найкоротші терміни.

Попередній етап полягає в розмітці ухилів і рівнів, засипці ям, котлованів. Надлишки ґрунту розподіляються рівномірно, при необхідності забирається верхній шар ґрунту. Це робиться для того, щоб забезпечити стік поверхневих вод і правильно розподілити надлишки землі.

На другому етапі згладжуються залишені нерівності, проводиться посів газону, посадка дерев та кущів. У підсумку ви отримуєте рівну, презентабельну територію, готову до будівництва.

Способи планування і вирівнювання ділянки та вартість работ

Компанія "Grace Garden" пропонує послуги по вирівнюванню земельної ділянки. У нас власна спецтехніка і кваліфікований штат фахівців, що дозволяє проводити роботи в великих обсягах і будь-яких умовах.

Чорнове планування ділянки

Спочатку за допомогою важкої техніки: екскаваторів-навантажувачів або бульдозерів проводиться зняття верхнього шару ґрунту. Глибина планування при цьому становить від 15 до 20 см. Завдання чорнового планування в знятті шару ґрунту, яка містить рослинність, а так само, при його наявності - залишки будівельного або рослинного сміття. Наші фахівці проводять аналіз знятого ґрунту при чорновому плануванні і дають замовнику рекомендації щодо можливості його подальшого використання. У деяких випадках, якщо ґрунт досить чистий, або високого ступеня родючий, його можна використовувати при відсипанні окремих ділянок, створення ландшафтних рішень на ділянці. Найчастіше, верхній шар ґрунту, особливо, якщо на ділянці проводилися будівельні роботи, або ділянку довгий час не упорядковували, то вона містить велику кількість будівельного або рослинного сміття. Такий ґрунт доцільно вивезти з ділянки. Наша компанія надає послуги "під ключ". Весь знятий ґрунт при чорновому плануванні вивозиться самоскидами з ділянки. Варто відзначити, що чорнове планування дозволяє "розкрити" дефекти ділянки, такі як, неправильний дренаж або коли попередній господар робив підсипання будівельним сміттям або відходами.

Вирівнювання ділянки Львів

Планування території піском

На етапі планування піском, спочатку, на ділянку доставляється спецтехнікою необхідну кількість піску. Варто зазначити що якість піску, розмір фракцій, щільність - мають важливе значення. Не варто це питання пускати на самоплив або шукати "що подешевше". Правильний розподіл піску по території ділянки впливає не тільки на його геометричні показники, але і грає важливу роль в дренажній системі ділянки, забезпечує рівномірне відведення поверхневих вод. Товщина шару підсипання піском розраховується нашими фахівцями індивідуально для кожної ділянки, в залежності від рельєфу поверхні, особливостей гідрології ділянки, близькості ґрунтових вод, як правило, не менше 10 см.

На етапі планування піском доцільно провести роботи з підготовки доріжок, розбивки грядок, виконати прокладку труб для систем автоматичного поливу.

Фінішне планування

Фінішне або чистове планування - завершальний етап вирівнювання ділянки.

Попередньо повинні бути завершені роботи по розмітці доріжок, прокладки труб. Фінішне планування має на увазі розподіл родючого ґрунту, придатного для подальшого благоустрою. Наші фахівці рекомендують в питанні вибору складу ґрунту для фінішної планування спиратися на наукову базу і не нехтувати порадами фахівців. Залежно від особливостей конкретної ділянки і складу природного ґрунту необхідно визначитися: чи буде на ділянці посівний або рулонний газон, чи будуть розбиватися грядки або квітники і т.д.

В суміші родючого ґрунту для фінішного планування використовується:

  • Торф;
  • Пісок;
  • Чорнозем (родючий ґрунт).

Якщо склад ґрунту, знятого при чорновому плануванні придатний для вирощування рослин - його можна використовувати, за умови, що він пройшов обробку і видалення бур'янів, коріння чагарників і дерев, залишків будівельного сміття.

Важливе значення при фінішному плануванні - недопущення наявності нерівностей внаслідок неоднорідності ґрунту, яким виробляють планування. Наша компанія має значний досвід в плануванні ділянок у Львівській області. При виконанні фінішного планування ділянок підсипання проводиться ґрунтом з товщиною не менше 7 см. Обов'язковою умовою якісного планування є утрамбовка ґрунту.

Особливості вирівнювання дачної ділянки

Вирівнювання ділянки необхідно в разі великих перепадів рельєфу (наявність горбів, схилів, лунок і т.д.). Процес дозволяє домогтися рівної поверхні, що надалі позитивно позначається при вирощуванні овочів, ягід, плодових і декоративних дерев, квітів, так як внесений родючий грунт в сезон дощів не вимивається.

Роботи по вирівнюванню земельної ділянки починаються зі зняття або підсипки грунту з піднесених місць, також ми можемо завести родючий грунт в необхідних обсягах для створення ідеального рельєфу. Вирівнювання ділянки потрібно проводити до початку будівельних або посадочних робіт - це дозволить не тільки заощадити на матеріалах, але і створити комфортні умови для вирощування рослин.

Види послуг з вирівнювання території

Вартість робіт з вирівнювання ділянки залежить від використовуваного способу і загальної площі, визначається для кожного випадку індивідуально. Безумовно, точні ціни розраховуються тільки після виїзду нашого співробітника на місце. Спеціаліст з допомогою спеціальних приладів проводить аналіз рельєфу грунту, що визначає ступінь нерівності і можливість перенасичення грунту грунтовими водами. Після чого розраховується вартість за сотку вирівнювання ділянки. Процес виконується зазвичай трьома різними способами:

  • З підсипанням;
  • З використанням наявного грунту;
  • Фінішне вирівнювання.

Послуги вирівнювання з відсипанням

Методику доцільно використовувати для територій з великими перепадами висот рельєфу або якщо потрібно підняти рівень грунту. Підсипання виконується підгрунтовим грунтом і поступово, при необхідності проводиться ущільнення. Як верхній шар (10-15 см) для засипки використовується родючий грунт. Для роботи залучається спеціалізована техніка з відвалами і ковшами, коли фінішне вирівнювання ділянки буде потрібно, якщо планується на території організувати газон.

Особливості вирівнювання ділянки з використанням наявного грунту

Якщо на території невеликі перепади до 20 см, то тут не потрібне залучення важкої спецтехніки. Для фінішного вирівнювання території застосовуються міні трактори або мотоблоки зі спеціальними фрезами. Спосіб дозволяє досягти ідеально рівного рельєфу для проведення будь-яких видів робіт з землею (посів газону, клумби і так далі).

Після оранки грунту на необхідну глибину фахівці компанії "Grace Garden" за допомогою граблів завершують фінішне вирівнювання і чистку земельної ділянки, для ущільнення в деяких випадках може застосовуватися вібро-плита.

Незалежно від способу ми гарантуємо стислі терміни проведення робіт і доступні ціни на всі види послуг, що надаються, за рахунок сучасного обладнання для обробки землі і досвідченого штату співробітників.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори