Рулонний газон - ціна у Львові

Рулонний газон Львів

Для замовлення рулонного газону чи консультації телефонуйте - +380 67 310 75 40

Доглянута зелена галявина - ваш маленький оазис на вашій ділянці, у дворі або навіть біля офісу. Гарний, бездоганно рівний газон радує око, на ньому приємно відпочити в теплий літній день або погратися з дітьми. Хіба про таке ви не мріяли весь цей час?

На нашому сайті ви можете замовити готовий рулонний газон (трава в рулонах, газон в рулонах), який ми доставимо в будь-яку точку Львов та Львівської області за помірними цінами і в максимально короткі терміни.

Рулонний газон ціна

Ціна: 80 грн. / 1 м. кв.

Для того, щоб купити рулонний газон телефонуйте - +380 67 310 75 40

Рулонний газон ціна

Переваги покупки рулонного газону у нас

  • Наша компанія є виробником рулонних газонів, тому ми здійснюємо продаж за мінімальними цінами, без посередників;
  • Працюючи з 2005 р, ми вдосконалили наші технології і сервіс, завдяки чому сьогодні можемо запропонувати вам продукцію високої якості, своєчасну доставку на зручних для вас умовах;
  • Наш розсадник площею 50 Га розташований в екологічно чистому районі Львівської області. Співробітники ретельно дотримуються ліцензійної технології вирощування та догляду за рулонним газоном;
  • Здійснюємо продаж рулонних газонів оптом і в роздріб. Приймаємо замовлення від приватних осіб, індивідуальних підприємців і організацій.
  • Надаємо повний комплекс послуг "під ключ": укладання рулонного газону, озеленення та благоустрій територій;
  • Виконуємо роботи на об'єктах самого різного призначення: на заміських ділянках і дачах, в парках і вуличних зонах, на спортивних майданчиках і т.д.

Замовляйте рулонний газон з доставкою від "Grace Garden". Ми гарантуємо доступні ціни, експертні консультації та приголомшливий вид вашої нової галявини!

Догори