Стрижка газону Львів - ціни

Стрижка газону. Комплексний догляд за газоном.

Замовити послугу стрижки газону чи отримати консультацію можна по телефону
+380 67 310 75 40

Професійно виконуємо стрижку газону. Проведемо додаткові роботи.

У студії ландшафтного дизайну "Grace Garden" ви зможете замовити стрижку газону у Львові та Львівській області. Ми відповідально ставимося до поставленої перед нами задачі, використовуємо тільки потужну і надійну техніку з гострими ножами - професійні косарки і тримери. Близько доріжок, басейнів і в інших відповідальних місцях можливе ручне видалення трави ножницями. Висоту трави для кожного випадку ми підбираємо індивідуально. Для гарантії кращого росту трави і привабливості вашої ділянки ми рекомендуємо своєчасний і регулярний покіс.

Стрижка газону Львів

Етапи стрижки газону

Послугу може дозволити собі кожен, хто мріє про красу ділянці. Ціна на стрижку газону мінімальна. При цьому ви рятуєтеся від великої частини проблем. А вони виникнуть при самостійній організації процедури. Професійний підхід - гарантія якості. Для швидкого росту трави також важлива регулярність. Бригада професіоналів визначають найбільш сприятливий період догляду за газоном. Це 4-5 днів. Починаючи з березня і закінчуючи жовтнем. Перше скошування доводиться на період, коли стебла трави виростуть додатково 15 см в довжину.

Послуга передбачає протипоказання і рекомендації. Так, вважається неприпустимим стригти траву під корінь. Потім це негативно позначиться на рослинності. Обов'язкова умова - висота рослин після підстригання не повинна бути менше 9 см. Спочатку стебла випрямляються з використанням грабель. Після стрижки - видалити скошені частини. Стрижка кінчиків зробить траву охайною і пишною.

Дуже важливо проводити процедуру регулярно, її періодичність (щотижня або один раз в десять днів) ми встановимо в залежності від стану ґрунту, інтенсивності росту трав'яного покриву, погодних умов. Одночасно ми проведемо чистку і послугу скарификації (розпушування граблями) поверхні. Це необхідно для того, щоб трав'янистий покрив на ділянці був щільним і однорідним. Скарифікація також дозволить видалити дрібне сміття, сухе листя і мох.

Переваги послуги

Послуга затребувана і у тих, хто рідко буває на ділянці, і у тих, хто не може виділити час на догляд за газоном через високу завантаженість на роботі. Та й не кожен хоче у вихідний день витрачати сили на боротьбу з розрослася травою. У такому випадку досить викликати наших садівників. Професійні робочі виконують догляд за трав'яним покриттям будь-якого типу за допомогою колісних газонокосарок Makita з добре заточеними ножами.

Клієнтам пропонується:

  • виїзд в зручний день тижня;
  • прибирання скошеної трави;
  • вивіз сміття;
  • вигідні ціни за стрижку 1 м2 газону;
  • знижки при регулярних замовленнях.

З нами ваша зелень буде доглянутою, акуратною і густою. Підтримувати її в належному стані не просто, але ми візьмемо всі турботи на себе. Ціна стрижки газону у Львові та Львівській області в нашій компанії залежить від розміру вашої ділянки та визначається в кожному випадку індивідуально.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 67 310 75 40

Догори