Послуги з ландшафтного дизайну

Послуги: ландшафтний дизайн, благоустрій та озеленення Львів

Замовити послуги ландшафтного дизайну чи отримати консультацію можна по телефону
+380 67 310 75 40

Перелік усіх послуг ландшафтного дизайну

Додаткові послуги

Про компанію "Grace Garden"

Студія ландшафтного дизайну "Grace Garden" виконує повний цикл робіт по озелененню ділянок у Львові і Львівської. До ваших послуг - ціла команда першокласних фахівців, професійно розбираються у всіх суміжних областях. Для ландшафтних робіт необхідні не тільки дизайнери - в штаті компанії працюють дипломовані агрономи, інженери, архітектори, будівельники.

Ландшафтний дизайн від фахівців стає все затребуваним. Будь-якому власникові заміського будинку, торгової будівлі, житлового комплексу хочеться оформити прибудинкову територію по всім новітнім тенденціям галузі і при цьому користуватися результатами тривалий час. Тому раціональні люди прагнуть замовити ландшафтні роботи у професіоналів: це гарантує, що дизайн-проект буде складений з урахуванням персональних умов і вимог. Співробітники проаналізують зовнішні чинники, розроблять оптимальний план посадки, допоможуть вибрати породи дерев, впишуть в простір саду архітектурні форми і технічні комунікації. Привілей замовлення ландшафтного дизайну в студії повного циклу - те, що вам не потрібно наймати цілий штат працівників. Все буде виконано "під ключ." Крім того, компетентний підхід стане гарантією того, що витрати на проект не будуть марними через непередбачені помилки.

Ландшафтний дизайн Львів

При замовленні ландшафтного дизайну в "Grace Garden" присадибна територія буде під контролем кількох груп експертів різних спеціалізацій:

  • дизайнерів, що створюють макет;
  • архітекторів та інженерів, які проектують комунікаційні системи і споруди;
  • агрономів, що підбирають насадження під ґрунт, освітленість, клімат, вологість;
  • садівників, які висаджують рослини.

Клієнт при замовленні ландшафтних робіт в "Grace Garden" позбавлений потреби підшукувати працівника на кожну позицію і контролювати якість виконання. Єдине, що потрібно від замовника - висловити свої побажання на початковому етапі обговорення.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 67 310 75 40

Догори