Квітників та клумби у Львові - ціна

Посадка квітників Львів

Замовити послуги влаштування квітників та клумб чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Коли планують облагородити прилеглу до будинку територію, облаштування квітника часто включають в перелік заходів. Квітник може впритул підходити до фасаду будівлі або займати окреме місце на ділянці. Більшість власників земельних наділів не уявляють собі сад або город без клумб або ефектних полісадників. Однак посадка квітників, їх оформлення вимагають дотримання величезного числа нюансів.

Рулонний газон Львів

Підготовка місця під квітник

Це перший етап, для якого характерні наступні види робіт:

  • Визначення місця і площі;
  • Розмітка кордонів квітника;
  • Зйом 15-20 см ґрунту в межах розміченої ділянки;
  • Утрамбовка ділянки з виїмкою, укладання дренажного шару;
  • Закріплення і облаштування кордонів;
  • Засипка майданчика родючим ґрунтом.

Підбираємо рослини

Підбір рослин для квітника залежить від освітленості ділянки та особистих уподобань власників. Щоразу це буває унікальний мікс. Але є особливості оформлення, про які слід пам'ятати, створюючи квітник.

Сумісність рослин. Є квіти, що не терплять конкуренції з іншими представниками флори. Соняшники, конвалії, хризантеми вважають за краще самотність. Вони здатні погубити близько розташованого сусіда. Гвоздики не переносять запаху троянд.

Гамма кольорів. Саме за допомогою колористичної композиції, забарвлення листя і квіток досягається загального "настрію" квітника. Для загального фону використовують холодні тони: синій, зелений, фіолетовий. Для акцентів і колірних деталей вибирають теплу гаму: жовтий, помаранчевий, червоний. Білий згладжує контрасти, використовується в якості нейтрального елемента оформлення.

Щільність. Посадка квітників на ділянці повинна проводитися за правилами золотої середини. Не саджайте рослини тісно. Це може здатися обґрунтованим тільки в перший рік, оскільки потім квіти почнуть пригнічувати один одного.

Безперервність цвітіння. Вибирайте квіткові ансамблі з різними термінами цвітіння. Це потрібно для того, щоб створити ефект безперервності. З ранньої весни і до пізньої осені квітник буде яскравою плямою на ділянці завдяки постійно мінливим квітучим видам. Ніжні першоцвіти зміняться насиченими фарбами літників, а в кінці серпня з'являться глибокі тони пізноцвітучих рослин.

Щоб облаштувати квітник за правилами, потрібно вивчити багато літератури, запастися терпінням і ретельно вивіряти кожен крок у підготовці та оформленні. Забудете одне просте правило - доведеться починати спочатку або чекати іншого сезону. Ціна посадки квітників виявиться оптимальною, якщо кропітку роботу доручити фахівцям.

Пропонуємо замовити посадку квітників у нашій компанії. Професіонали з великим досвідом роботи якісно виконають технологічні процеси, створять квітник дивовижної краси, а ви отримаєте грамотні консультації по догляду за конкретними рослинами.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори