Ландшафтний дизайн у Львові

Ландшафтний дизайн, благоустрій та озеленення

Замовити послуги ландшафтного дизайну чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Ландшафтна студія "Grace Gardem" займається професійно ландшафтним дизайном у Львові та Львівіській області вже більше 15 років.

Не повинно бути сумнівів у тому, що проект, виконаний професіоналом, здатний створити необхідні умови для створення атмосфери краси і комфорту у дворі поруч з житлом сучасної людини.

Рулонний газон Львів

Ландшафтний дизайн сьогодні популярний як ніколи, адже в даний час власники приватних будинків турбуються не тільки про інтер'єр всередині буд, а й приділяють чималу увагу красі зовнішнього простору.

Для того щоб виконана робота не розчарувала своїм несподіваним результатом, рекомендуємо довіряти таку відповідальну роботу професіоналам своєї справи, якими, без сумніву, є дизайнери студії "Grace Garden".

Теоретичні знання та практичні навички, регулярний моніторинг сучасних тенденцій і природжений художній талант - всі ці фактори дозволяють нашим фахівцям, які виконують дизайн ландшафту, працювати в різних стилістичних напрямках і стабільно домагатися успіху.

Початок процесу з облаштування прибудинкової території зазвичай полягає в художньому створенні плану дизайну. На цьому етапі дуже важливо дотримати баланс між основними правилами оформлення та особистими уподобаннями замовника.

Талановиті дизайнери нашої студії, що працюють над ландшафтним дизайном, керуються основними принципами розташування рослин одного виду і всіляко намагаються уникати реалізації прямих ліній, наскільки це дозволяють особливості ділянки.

Такі прийоми сприяють підвищенню кущуватості у рослин. Щоб досягти природного вигляду озеленювальних площ, ми утримуємося в своїй практиці від симетричних форм. Це далеко не всі ключові прийоми, що застосовуються при дизайні ландшафту, але ознайомившись з ними, ви можете сформувати уявлення про кваліфікацію наших співробітників.

Ландшафтний дизайн від фахівців компанії "Grace Garden" можна розділити на кілька компонентів, грамотне комбінування яких дозволяє створити унікальний дизайнерський проект.

У своїй практиці ми використовуємо зелені насадження, споруджуємо різнотипні водойми, вдаємося до допомоги освітлювальних приладів. Також не залишаються без уваги і художні декоративні елементи, часто застосовуються при зовнішньому облаштуванні прибудинкових територій.

Дизайн ландшафту є надзвичайно затребуваним напрямком, і з нашою допомогою ви можете зробити його частиною свого затишного сімейного гніздечка.

Ландшафтний дизайн завжди виконують поетапно. Новачкові виконання всіх етапів здасться складним і тривалим процесом. Але кожен дизайнер знає, що успішний благоустрій та озеленення саду, дачі, парку і просто території біля будинку можливо тільки при розумному застосуванніа грошей для формування ландшафту. Тому краще всього замовити послугу у перевіреної львівської фірми фірми.

Передпроектна підготовка ландшафтного дизайну

  • Спочатку фахівці компанії приїжджають на ділянку, щоб визначити існуючі умови і кількість необхідних робіт;
  • Після отримання вихідних даних, ландшафтна студія "Grace Garden" досліджує їх на якість ґрунту, складу і глибини розташування ґрунтових вод;
  • Проводять бесіду з клієнтом для уточнення послуг - функціонального призначення ділянок, розташування зон, переваги в зелених насадженнях;
  • Опрацьовується план робіт;
  • Створюється проектне завдання.

Послідовність створення сучасного ландшафтного дизайну

проектування дизайну

На цьому етапі дизайнер повинен виділити домінантні частини ділянки і зробити топозйомку (перепади висоти рельєфу, групи рослин, окремі дерева, водні об'єкти). Спочатку на плані в масштабі оформляють контури ділянки, прокладають доріжки, відзначають всі основні об'єкти. Після цього на малюнку розподіляють всі декоративні елементи (водойму, навіси, лавки, архітектурні форми). В кінці проектування приділяють увагу системі поливу і освітлення об'єктів.

Планування дизайну

На цій стадії розподіляють послідовність запланованих робіт. Якщо в проекті ландшафт повинен бути рівним, то буде потрібно вирівняти ґрунт, і сформувати невеликий ухил для стоку дощової води в дренажну канаву. Якщо потрібно зробити різно рівневі клумби, альпійські гірки, то завозять потрібну кількість землі і виготовляють конструкції, що запобігають осипання ґрунту.

Прокладка комунікацій

Влаштування дренажу, систем поливу і підготовка місця для будівництва водних об'єктів. Укладають лінії для підключення технічних пристроїв і встановлення освітлення ділянки.

Проведення будівельних робіт та благоустрій території

Споруда і розміщення на території малих архітектурних об'єктів. Ця область робіт, закінчує будівельну частину благоустрою та основні трудомісткі процеси. Ландшафтні роботи, при яких потрібно встановлювати конструкції, компанія проводить до початку висадки рослин в ґрунт.

Озеленення

Гармонічно і привабливіше виглядає садиба з трьох рівневим розміщенням декоративних рослин. Нижній рівень займає газон і квітучі культури, середній займають чагарники, а над ними підносяться дерева.

Рослини краще розвиваються на південно-західній стороні від будівель, тут вони отримують більше сонячних променів і тепла. Гірше якщо декоративні посадки розташовані на північно-східній і північній стороні від заміського будинку. При такому положенні ділянки для нижнього ярусу краще вибирати мавританський газон, в середньому висадити глід, кизильник, а у верхньому - хвойні рослини, берези, клен.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори