Влаштування освітлення Львів

Освітлення ландшафту Львів

Замовити послугу влаштування ландшафтного освітлення чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Ми пишаємося своєю увагою до деталей, зокрема - до ландшафтного освітлення. Вечірній ландшафт - це зовсім інший сад, ніж той, який ми бачимо при денному світлі. Якщо правильно розставити світильники, прожектори, можна домогтися дуже сильних візуальних ефектів, по мимо естетичної складової продумуємо і функціональність освітлення.

Ландшафтне освітлення Львів

Пропозиації ландшафтного освітлення

Проектуємо і монтуємо системи освітлення для:

 • приватних ділянок;
 • міських парків і скверів;
 • рекреаційних зон;
 • територій промислових та приватних організацій;
 • фермерських господарств.

Якісно зробимо для Вас:

 • проект освітлення;
 • Підберемо освітлювальне обладнання;
 • Здійснимо його поставку;
 • Зробимо монтаж.

Що ви отримаєте в результаті? Переваги освітлення від "Grace Garden"

 • Система освітлення на вашій ділянці буде монтуватися тільки з якісних комплектуючих від виробників Німеччини, Великобританії, США. Ми даємо 3-х річну гарантію, тому самим безпосереднім чином зацікавлені в тому, щоб зібрана система працювала довго і безвідмовно;
 • Власники обжитих ділянок не будуть відчувати тривалого дискомфорту при прокладці кабелів та встановлення ліхтарів. Ми робимо це швидко і максимально акуратно, не порушуючи без необхідності мощення доріжок, межі газонів і клумб;
 • Якщо виникне необхідність зняти плитку для виїмки ґрунту під кабель, то ми відновимо мощення після закінчення робіт;
 • Ви не отримаєте безликий типовий проект. Дизайнери розроблять систему освітлення і підсвітки тільки з урахуванням індивідуальних особливостей ділянки, відповідно до стилю ландшафту, архітектурного стилю будівель і споруд;
 • При бажанні ви можете замовити оригінальний дизайн стовпів і тумб для освітлювальних приладів.

Задачі, які вирішуються садовим освітленням

Крім декоративного існує і функціональне освітлення. Воно служить практичним цілям: підсвітити садові доріжки, межі будівель, в'їзд в гараж, і т.д. Функціональне освітлення далеко не завжди поєднується з декоративним, воно може навіть псувати загальне враження. Щоб уникнути цього, довіряйте розробку проекту освітлення тільки досвідченим фахівцям. Вони знають, як об'єднати функціональне і декоративне освітлення в єдине і гармонійне ціле.

Ландшафтне освітлення ділянки не буває яскравим. Його завдання - виділити скульптури, крони солітерних рослин, привернути увагу до рокарій або альпійської гірки. Тому в декоративних цілях частіше використовують низьковольтні світильники. Розташовують їх, як правило, над поверхнею ґрунту, оскільки їх завдання - освітлення лише невеликої ділянки.

Функціональне освітлення повинно бути досить яскравим, щоб забезпечити безпечний рух власників по ділянці. Для цієї мети відмінно підійдуть стовпові і настінні ліхтарі з лампами розжарювання.

Слід приділити увагу і підсвічуванні будівель. Правильно розставлені світильники вигідно підкреслять гарні архітектурні елементи.

Монтаж системи освітлення повинен відбуватися разом з інженерною підготовкою території. Паралельно можуть проходити роботи по монтажу системи автоматичного поливу, будівництво садових доріжок і т.д. Головне не допустити ситуації, коли для пристрою системи освітлення доведеться демонтувати доріжки, або газонне покриття.

Декоративне освітлення водойм

Люди з незапам'ятних часів милувалися водою, водойми підсвічується ніжним місячним світлом. Сучасні досягнення цивілізації дозволяють створити надзвичайну красу шляхом підсвічування водоспадів на ділянці.

До ваших послуг плаваючі ліхтарики і донні світильники, берегове освітлення і різнокольорові лампи. За допомогою цих коштів можна отримати дивовижні ефекти: відбиваються в воді прибережні рослини, відблиски на гілках дерев, м'які переходи кольору. Оскільки поєднання електрики і води небезпечно, для освітлення водойм годяться тільки прилади з високим рівнем захисту, спеціально призначені для роботи у воді.

Декоративне освітлення саду - це одночасно і наука, і мистецтво. Довірте нам створення нічного пейзажу, і ви дізнаєтеся, наскільки прекрасним може бути сад після заходу сонця. Всього один дзвінок - і ви назавжди забудете про незручності, пов'язані з переміщенням по ділянці в темний час доби.

За допомогою ландшафтного освітлення саду можна створювати неповторні акценти, підсвічувати великомірні дерева, створювати затишну атмосферу за допомогою новорічного освітлення, а так само підсвічувати цікаві чагарники і квіткові композиції.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори