Посадка рослин, дерев, кущів у Львові

Посадка рослин, квітів, дерев, кущів

Замовити послуги посадки рослин, дерев, кущів чи отримати консультацію можна по телефону
+380 67 310 75 40

Компанія "Grace Garden" пропонує доступні ціни на посадку рослин - всього 25% від вартості посадкового матеріалу. Наші фахівці надають послуги клієнтам всіх форм власності у Львові та Львівській області. У нас працюють досвідчені агрономи зі спеціальною освітою та майстри з професійним інструментом, які відмінно знають, як правильно посадити кожну рослину, щоб вони виросли красивим і здоровими.

Посадка рослин Львів

Особливості посадки рослин і квітів

Правильна посадка рослин вельми проблематична без дотримання безлічі агротехнічних норм і правил. Щоб кожній рослині були забезпечені всі необхідні умови для зростання, доведеться врахувати наступні нюанси:

  • Різні сорти, які будуть знаходиться поблизу один до одного повинні бути сумісними - тобто мати однакову потребу в сонячному освітленні, поливі, добривах і догляді.
  • У кожної рослини є свої переваги до характеристик ґрунту, тому попередньо слід зробити аналіз ґрунту, і (при необхідності) скорегувати його складову.
  • Швидкість зростання у всіх рослин різна. Щоб квітник або галявина виглядали красиво, потрібно ретельно підібрати різні сорти і правильно розмістити їх на ділянці.

Навіщо потрібна професійна допомога?

З першого погляду може здатися, що посадка листяних і хвойних дерев і чагарників - завдання нескладне, і впоратися з нею може кожна людина, але це не так.

Потрібно, в першу чергу, правильно вибрати рослини. Цей вибір повинен бути обумовлений особливостями місцевості і ґрунту, сполучуваністю з іншими рослинами. Крім того, необхідно ретельно продумати, як саме рослини будуть розташовуватися на місцевості, щоб всім їм вистачило світла, щоб всі вони були досить видно, щоб використовувати декоративність кожного виду.

Перед безпосередньою посадкою дерев і чагарників на ділянці потрібно підібрати посадковий матеріал. Він повинен бути якісним і здоровим, відмінно приживатися на місцевості. Приживлюваність також забезпечується використанням родючого ґрунту і різних препаратів.

Не всі саджанці поміщаються в посадкову яму вручну, для крупномірів використовується спецтехніка, яка є тільки у професіоналів.

Якщо посадка плодових дерев і чагарників проводиться під зиму, то фахівці забезпечують їх укриття на холодну пору року.

Де можна замовити посадку рослин

Щоб не розбиратися у всіх цих та ще багатьох інших деталях, ви можете замовити послуги з садіння рослин в нашій компанії. Невисока ціна за роботу наших фахівців поєднується з оперативністю і високою якістю виконання всіх заходів. Керує посадкою досвідчений агроном, який забезпечить оптимальні умови для розвитку і зростання кожної рослини.

Ціна посадки рослин і квітів

Щоб дізнатися повну вартість посадки квітів (з урахуванням матеріалів), просто зателефонуйте за телефоном - +380 67 310 75 40. Залежно від ваших побажань і площі ділянки наш фахівець підбере найбільш підходящі сорти і розрахує підсумкову ціну на послуги.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 67 310 75 40

Догори