Монтаж дренажу у Львові - ціни

Влаштування дренажу на ділянці

Замовити послугу монтаж дренажу чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Фахівці компанії "Grace Garden" з 2005 року надають послуги щодо відведення зайвої води, виконуючи дренажні роботи на ділянках у Львові та Львівській області. Монтаж дренажу "під ключ" здійснюється після обстеження території інженером, складання схеми прокладки і розрахунку ціни.

Ціни на монтаж дренажу

Вартість дренажних робіт залежить від протяжності системи. Чим вона довша, тим дешевше ціна за метр дренажу. Для попередньої оцінки вартості дренажних робіт на ділянках у Львові та Львівській області зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Визначення остаточної ціни установки дренажу на ділянці можливо тільки на підставі схеми, складеної інженером після обстеження об'єкта.

Навіщо потрібно влаштування дренажу на ділянці

Кожна друга заміська ділянка страждає від надлишку вологи в ґрунті, що негативно впливає на покриття, газони і взагалі псує зовнішній вигляд території. Зазвичай проблема перезволоження обумовлена ​​близькостю залягань глини з низьким коефіцієнтом фільтрації. Такі ґрунти дуже повільно пропускають через себе дощову і талу воду, призводять до її накопичення і застою в верхньому рослинному шарі. Тому необхідно проводити осушення ділянки з високим рівнем ґрунтових вод.

Рулонний газон Львів

Пристрій дренажу дозволяє видалити зайву вологу з ґрунту і створює оптимальний водний баланс на ділянці. Так, поверхневий дренаж території створює комфортні умови для розвитку рослин і газонної трави, при цьому не пересушує ґрунт.

Будь-який будинок, як водоупор на шляху поверхневого стоку, збирає навколо себе воду, особливо якщо побудований в найнижчій точці ділянки. А монтаж кільцевого дренажу перед влаштуванням запобігає її морозне здимання і відводить надлишок вологи від будинку.

Крім того, правильно спроектована і змонтована система дренажу збирає як поверхневу воду, так і утримує загальний рівень ґрунтових вод на необхідній глибині.

Кому потрібно влаштування дренажу на ділянці

Якщо на вашій ділянці є проблема із зайвою водою, швидше за все вам потрібно дренаж в тому чи іншому виконанні. Найбільш часто зустрічаються проблеми вказані нижче:

 • Заболоченість ділянки, вода стоїть близько до поверхні землі навіть в жарку пору року.

Швидше за все на ділянці незмінно високий рівень ґрунтових вод. Найпростіший спосіб діагностики - це зазирнути в найближчий колодязь. Якщо в ньому навіть в липні вода стоїть на 1-2 метра від землі, значить у вас високий рівень ґрунтових вод. І може знадобитися установка глибинного дренажу для осушення ділянки. Він буде під землею приймати на себе ґрунтові води і опускати їх на прийнятну глибину.

 • У підвал або цокольний поверх просочується вода, з'являється цвіль і запах вогкості.

На додаток до гідроізоляції (яка повинна була бути зроблена при будівництві) рекомендується пристінний дренаж фундаменту. Він відведе воду від підземної частини будівлі, зніме гідростатичний тиск води на стіну в ґрунті.

 • Довго тримається вогкість поверхні землі після дощу або танення снігу.

Виявляється як калюжі і хлюпання ґрунту під ногами після рясних опадів, що характерно для більшості районів у Львові та Львівській області. Виявляється з огляду на те, що підстилають шари з глини , які погано пропускають воду і вона застоюється на поверхні. У вас так? Значить необхідний поверхневий дренаж. Таке осушення ділянки дозволить навіть після сильних злив мати сухий ґрунт.

Принцип роботи дренажу ділянки

Дія поверхневого дренажу ділянки полягає в появляннях природних мікропор в землі на прилеглій до дрени території шириною 3-5 метри з кожного боку. Пори поглинають вологу з ґрунту і передають її в дренажну трубу, а по ній вода самопливом направляється до точки скидання.

Початок роботи дренажу за усередненими показниками починається через 5-7 днів після його пристрою, але свою максимальну ефективність система набирає після проходження одного осінньо-весняного циклу з максимальним притоком зливових і ґрунтових вод.

Поетапне влаштування дренажу

 • Висотна зномка нівелиром і розмітка ділянки;
 • Виємка ґрунту та підготовка траншеї;
 • Вирівнювання дна траншеї піском;
 • Розкладка геотекстиля і тонкого слоя щебню на дно;
 • Встановлення оглядових колодців (якщо потрібно);
 • Укладка дренажної труби із дотриманням уклону 2%;
 • Засипка дренажної труби щебнем, укриття геотекстилем;
 • Відсипка траншеї піском на 0,3 м нижче рівня землі;
 • Засипка траншеї та рівняння залишкового ґрунту.

Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори