Монтаж водоспаду у Львові

Штучні інтер'єрні водоспади для ділянки Львів

Замовити послугу влаштування водоспаду чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Все більшої популярності при оформленні різних інтер'єрів набувають декоративні водоспади. Декоративні інтер'єрні водоспади використовують при оформленні офісів, квартир, котеджів, різних приміщень загального та індивідуального користування. Декоративні водоспади надають обстановці затишну та комфортну атмосферу і є найбільш ефектними елементами дизайну. Декоративні водоспади можуть бути абсолютно будь-якими за формою, розміром, зовнішнім виглядом і можуть бути виконаними з найрізноманітніших матеріалів.

Інтер'єрні декоративні водоспади розрізняються на водоспади по склу, водоспади по натуральному або штучному каменю, водоспади по дзеркалу. проектування і виготовлення інтер'єрних водоспадів - складний творчий процес, індивідуальний в кожному випадку. У ньому, традиційні і сучасні матеріали з'єднуючись з водою і світлом, набувають дивовижні за своєю красою форми і поєднання.

Водоспади Львів

Часто і дуже успішно, декоративні штучні водоспади застосовують в рекламних цілях з використанням на поверхнях водоспадів логотипів і рекламних слоганів різних компаній. Настільки це несподівано, красиво і ефектно.

Декоративний водоспад - це відмінна можливість створити яскравий і живий предмет інтер'єру, облагородити і оживити будь-яку ділянку. Декоративні водоспади часто поєднують з акваріумами, басейнами і ставками, що додає їм особливу видовищність і привабливість.

Ландшафтниа студія "Grace Garden" займається проектуванням, виготовленням та встановленням декоративних інтер'єрних водоспадів у Львові та Львівській області більше 15 років і має величезний досвід в цій справі. Ми займаємося виготовленням водоспадів "під ключ" починаючи з виїзду фахівця на місце влаштування водоспаду, закінчуючи його монтажем та подальшим сервісним обслуговуванням.

Наші кращі ландшафтні дизайнери допоможуть визначити місце влаштування композицій з урахуванням особливостей ділянки, розрахують висоту штучного вуличного водоспаду, запропонують різні варіанти розпаду водного потоку, підберуть ідеальне освітлення. При цьому обов'язково будуть враховуватися ваші побажання. При затвердженні Вами проекту, майстри нашої компанії виготовлять і встановлять штучний водоспад, розмістять на ділянці фонтани, альпійські гірки, штучні дерева і рослини, таким чином ви отримаєте цілісний архітектурно-ландшафтний ансамбль.

Коли ви схвалите проект водоспаду, то ми встановимо його, ви зрозумієте, що ваш час і кошти були витрачені не даремно. Він стане вашим центром релаксації, біля якого ви будете фізично відчувати, як разом з падаючою водою вас покидає втома і поганий настрій.


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори