Обрізка дерев Львів - ціна

Обрізка, формування, кронування дерев

Замовити послуги обрізки дерев чи отримати консультацію можна по телефону
+380 96 367 39 95

Ми займаємося обрізанням дерев у Львові і Львівській області 15 років і знаємо про це все, починаючи з правил виконання і закінчуючи нюансами законодавства. Несемо відповідальність за результат. І, якщо буде потрібно, зробимо все під ключ: підберемо фарбу для захисту місць зрізу, подрібняння гілок, організуємо вивезення залишків.

Нюанси формування ціни обрізки дерев

Ціна на обрізку дерев багато в чому залежить від обсягу робіт. Це пов'язано з особливостями технології: підйом на один ствол на мотузках займає близько 40 хвилин, а от перехід на сусіднє дерево буде швидким.

Обрізка дерев Львів

Варто пояснити окремо, чому вирубка дерев обходиться трохи дорожче кронування або обрізки, а виконується навіть швидше. Це пов'язано зі складністю робіт. Під час кронування важливо спускати верхні гілки так, щоб не пошкодити нижні - це складна і трудомістка задача. А під час обрізки не можна використовувати гафи або когті, тому що вони псують ствол.

Підніматися доводиться на петлях - це вміє робити не кожен верхолаз, а тільки професійний альпініст з досвідом, та й часу йде більше. Спиляти дерево можна за 20 хвилин, а кронувати або обрізати його за цей час вже нереально.

Якісна обрізка дерев - складна і копітка робота, яка не може коштувати дешево. Втім, неякісна обходиться ще дорожче - ми зрозуміли це, переробляючи чужу роботу і видаляючи загублені дерева.

Види послуг: що замовляти

Санітарна обрізка дерев

Сухі, уражені хворобою і паразитами гілки обов'язково потрібно видаляти. По-перше, якщо цього не зробити, дерево загине. По-друге, сухі і гнилі гілки можуть впасти, а це вже небезпечно для вашого майна і для вас самих. Їх видалення, а також усунення деяких інших проблем (занадто густа ділянка крони, низько ростуть гілки і ін.).

Також санітарну обрізку дерев у Львові і Львівській області часто проводять з естетичних міркувань. Наприклад, нижні гілки ялинок та сосен з роками висихають. Щоб повернути дереву красивий вигляд і продовжити термін його життя, досить обрізати ці гілки.

Омолоджуюча обрізка дерев

Дерево з часом старіє. Омолодження - спосіб продовжити термін його життя. Результат такої роботи - зростання молодих пагонів, які формують нову крону. Таку обрізку можна робити у всіх дерев, які дають густу поросль від пня: верб, лип, ясенів та ін.

Окреме питання - омолоджування тополь. Його проводять, щоб уникнути аварійних ситуацій, адже таке крихке високе дерево може стати джерелом небезпеки. Але складність в тому, що тополі, які до "операції" не пушили, через кілька років після неї часто починають пушити. Щоб цього уникнути, через 3-4 роки після омолоджуючої обрізки дерев роблять формувальну, або замовляють кронування. Якщо на вашій дачі або ділянці біля будинку ростуть тополі, врахуйте цю особливість.

Формувальна обрізка дерев

Омолодження проводиться тільки один раз. Якщо його вже робили, наступні обрізки будуть вже формувальними, тобто гілки будуть зрізати на відстані 1-1,5 м від місця минулого зрізу. Мета - підтримувати крону в стабільному стані.

Є і ще один варіант такої послуги. Ви напевно бачили дерева і чагарники у вигляді куль, пірамід, конусів і т.д. Так ось - така краса теж створюється за допомогою формувальної обрізки.

Кронування дерев

Обрізання крони, при якій залишаються нижні гілки, називається кронування. Найчастіше таку послугу замовляють для ялинок і беріз.

Класична ситуація, при якій потрібно кронування: довгі і важкі верхні гілки нависають над проводами або над дахами, джерело небезпеки потрібно прибрати, але при цьому вирізати дерево цілком не хочеться.

Скільки коштують послуги обрізки дерев

Якщо ви хочете уточнити, скільки буде коштувати послуга в вашому випадку, зателефонуйте нам - по телефону ми зможемо з'ясувати основні деталі замовлення і розрахувати приблизну ціну. Це безкоштовно і не зобов'язує вас працювати з нами.

Важливо правильно вибрати час для замовлення послуги з обрізки дерев. Тут все залежить від сезону. Санітарну обрізку можна проводити круглий рік, за винятком днів, коли стоїть сильний мороз. А ось формувальну, омолоджуючу і кронування - тільки в ті місяці, коли немає сокоруху, тобто з початку листопада до середини березня.

Від вас не потрібно нічого - всі інструменти, мотузку, фарбу тощо - ми привеземо з собою. Якщо у вас залишилися питання щодо послуги, телефонуйте, ми на них відповімо!


Для безкоштовної консультації чи замовлення послуг телефонуйте:

+380 96 367 39 95

Догори